Léto nekončí, léto žije

Léto nekončí, léto žije

Zamilovali jste se na letošní dovolené do Španělska? Itálie? Pak pro vás máme speciální překvapení. Na všechny kurzy italštiny a španělštiny máme nachystanou příjemnou slevu pro všechny studenty, kteří se nechtějí nechat odradit pošmourných podzimním počasím, ale chtějí si v duši uchovávat oheň tak typický pro jižní státy. Akce na kurzy platí do konce září 2021!

Kromě toho si nově můžete vybírat z upravené nabídky individuálních lekcí, kde jsme upravili cenu pro váhající studenty a rozhodli se nabízet menší počet lekcí, na kterých si můžete vyzkoušet jak online výuku, tak vaši spolupráci s vybraným lektorem. Po kom sáhnout nejdřív? Začneme třeba naší zcestovalou španělštinářkou Bárou, která se po letech strávených v latinské Americe vrátila na Moravu a rozdává kolem sebe nadšení pro španělštinu.

Pokud není španělština váš šálek kávy, Markéta s Klárou vás nadchnout pro italštinu a pomůžou vám nejen pochopit jazyk, ale i italské poměry, myšlení a gestikulaci, bez níž se žádný správný Ital neobejde.

A pokud netoužíte po žádné exotice, Verča, Matyáš nebo Hanka vám rádi pomůžou s angličtinou.