Dej se mezi nás

Hledáme lektory pro online výuku

Dej se mezi nás

Vzpomínáte ještě na Michalův výraz? Už se dobrý rok schovává pod rouškou, ale množství práce nás nijak neopustilo. Naopak. Pod vousy i rouškou Michal jasně říká: “Chceme tě!” 👨‍🏫 Koho přesně? Nové lektory se zájmem učit Brno. Rádi bychom do svých řad nové lektory a lektorky cizích jazyků, především bychom rádi rozšířili naše řady angličtinářů. Nepohrdneme ale ani jinými oblastmi vzdělávání a nebráníme se rozšířit naše portfolio o něco úplně nového, co budeme mít možnost rozjet po skončení všech pandemických opatření.

Pro lektory máme garantovaný nástupní plat minimálně 220 Kč za 45 minut výuky a to včetně té online. Pro úplné nováčky ještě jako bonus pozvánku na lektorský kurz, kde se během třiceti hodin budete připravovat na svoji lektorskou budoucnost pod dozorem našich supervizorů a ředitele Michala.

Zájemci nechť píšou na email vojkuvka[at]ucitbrno.cz, přiloží životopis, a společně se pak dohodneme na termínu online pohovoru.

Pokud nestíháte, připište do emailu i termín, kdy by se Vám hodilo se s námi potkat a něco už společně vymyslíme. Těšit se na vás bude kromě Michala i supervizoři s Pavlem.